V JUBILEUSZOWA Rudzicka Biesiada Śpiewacza

Stało się już tradycją, że z okazji Święta Niepodległości zorganizowaliśmy Rudzicką Biesiadę Śpiewaczą, w sobotę 10 listopada 2007r. w GOK w Rudzicy. Była to już piąta, więc jubileuszowa. Pomimo że w porównaniu do lat poprzednich było mniej uczestników, jednak ok. 120 biesiadników bawiło się wspaniale.

Po przywitaniu biesiadników na salę wjechał tort w kształcie cyfry 5 przygotowany przez Panią Prezes Teresę Marekwica z okazji jubileuszowej Biesiady. Następnie zostały rozdane „Biesiadne Słowiki” dla osób, które nie opuściły ani jednej biesiadnej imprezy. Radości przy tym było wiele, tak samo jak podczas konkursu na najbardziej rozśpiewany stolik. Nagrodą za „aktywność śpiewaczą” były symboliczne kwiatuszki oraz wycieczka… po sali :). Oczywiście spotkanie nie mogło być pozbawione swej specyfiki czyli śpiewania, które towarzyszyło wszystkim cały czas.

Był też czas na zabawę taneczną, która trwała do późnych godzin nocnych. Biesiadnicy opuszczali zabawę z niezapomnianymi wrażeniami i smutkiem, że na następną będą musieć czekać cały rok… Ale dla pocieszenia kto nie był w ogóle na naszych imprezach (i dla tych co wiedzą jak to wygląda) zapraszamy na bal maskowy 19 stycznia 2008 r.
Zapraszamy! I do zobaczenia!

Towarzystwo Miłośników Rudzicy

43-394 Rudzica 124
NIP 937 23 89 708
REGON 072864457

Mapa Rudzicy

Towarzystwo Miłośników Rudzicy © 2021. All Rights Reserved.

Developed by DOT.Creativity